O projektu

AZčlánky nabízí možnost přípravy článků a různých textů pro webové stránky a další marketingové účely. Články publikujeme na předních českých internetových portálech a zpravodajských webech.

Od roku 2007 připravujeme nejrůznějším klientům z řad cestovních kanceláří, hotelovým řetězcům, vzdělávacím agenturám, e-shopům, vysokým školám, specializovaným výrobním firmám a jiným společnostem atraktivní mediální obsah na klíč. Známe český internetový prostor a navazujeme obsahovou spolupráci s předními internetovými médii s kvalitní návštěvností (např. Novinky, Centrum, TN.cz, Blesk, iDNES, Zena-in, DIIT, CD-R atd.). Vedle těchto hlavních médií spolupracujeme také s desítkami menších, ale konkrétněji zaměřených portálů. Máme tým zkušených redaktorů, kteří vědí, jak danému médiu připravit obsah na míru.

Oslovíte-li nás např. jako výrobce nábytku s tím, že byste chtěli v létě zvýšit poptávku po svých unikátních vestavěných skříních, připravíme na míru danému tématu koncept několika článků, které čtenářům danou problematiku představí a přivedou je formou konkrétní reklamy a odkazů umístěných v článku rovnou na vaše webové stránky. Vybereme vhodná internetová média, kde články vyjdou, a zajistíme vše potřebné pro publikaci článků. Díky propracovanému systému měření jsme po vydání článků schopni vyhodnotit jejich efektivitu a poskytnout klientovi cenná data o čtenosti a proklicích z článků důležitých pro další rozhodování.

Vedle tohoto „vlajkového“ produktu poskytujeme také komplexní textové služby, SEO a copywriting pro web (newslettery, články, tiskové zprávy, PR články, texty pro web, marketingové texty atd.), viz přehled nabízených služeb.

Prohlédněte si reference s ukázkami naší tvorby.

Kontaktujte nás a domluvte si s námi schůzku. Rádi vám vysvětlíme víc.

Naším cílem je pomocí článků zvyšovat prodej a povědomí o výrobcích a službách našich klientů. Dobře napsaný článek toho řekne mnohem víc než banner!

Novinky

Za výsledky naší práce hovoří čísla

Od roku 2008 jsme vypublikovali přes 550 kvalitních článků na různých internetových médiích. číst dál »

Publikovali jsme sérii článků o vestavěném nábytku

Minulý měsíc jsme pro společnost Komandor připravili a publikovali sadu článků propagující moderní bydlení s ohledem na design a estetiku a šikovné vestavěné skříně. Jak se nám to povedlo? Můžete se podívat na těchto stránkách. číst dál »

další novinky

Chcete se o našich službách dozvědět víc? Přečtěte si přehled nabízených služeb.

Kontaktovat AZčlánky.

Média:

Média

Klienti:

Klienti