Naše služby

1. Copywriting (příprava obsahu pro webové stránky)

Spouštíte nové firemní nebo produktové stránky a potřebujete je doplnit o kvalitní, čtivé a marketingově zaměřené texty? Připravíme pro Vaše stránky texty na míru. Pečlivě dbáme také na SEO, takže články připravíme s ohledem na vyhledávače, aby pro ně byly dobře vyhledatelné.

2. Příprava tiskových zpráv

Máte zajímavé informace o firmě, výrobcích a jejich aktivitách, ale chybí Vám někdo, kdo by o nich poutavě a pravidelně psal a publikoval na dobře viditelných místech? Chcete o své firmě a produktech dávat pravidelně vědět? Zvyšovat povědomí o své značce a komunikovat veřejnosti novinky? Tiskové zprávy publikované většinou na vlastních stránkách lze posílat novinářům, médiím a umisťovat také na dalších internetových portálech ve vašem oboru. Víme kde a umíme vám pomoct s jejich přípravou tak, aby byly co nejlepší.

3. Příprava newsletterů

Posíláte svým klientům pravidelné newslettery? Mají nízkou účinnost? Zamyslete se nad obsahem. Je dostatečně atraktivní a zajímavý? Přečetli byste si ho Vy sami, když by k vám dorazil? Pomůžeme Vám newslettery vylepšit nebo je za Vás připravíme.

4. Příprava Aktualit a Novinek

Pravidelná obměna a přibývání obsahu na stránkách má pozitivní vliv na vyhledatelnost stránek a celkovou kvalitu stránek v očích vyhledávačů. Zároveň je to indikátor toho, že se společnost snaží a chce své klienty a návštěvníky stránek informovat o aktuálním dění ve svém oboru. Nemáte na to ve firmě kapacity a chcete s tím pomoct? Nechte tyto drobné texty psát na míru naše redaktory.

5. Příprava obsahu pro marketingové kampaně

Objednali jste si v některém médiu prostor pro reklamní kampaň a potřebujete pro ni připravit kreativní marketingové texty? Rádi Vám s tím pomůžeme.

6. Úprava/optimalizace landing page

Psaní reklamních textů pro internetové kampaně za účelem zvýšení počtu konverzí.

7. Příprava odborných článků/článků na míru

Jste úzce specializovaný výrobce a chtěl byste o svých aktivitách a oboru publikovat odborné články v médiích? Máme zkušené redaktory a víme, jak články připravit tak, aby byly čtivé a atraktivní. Spolupracujeme s předními internetovými médii, takže můžeme výhodně zařídit také prostor, kde by články mohly vyjít.

8. Příprava a publikace článků na PR webech

Chtěli byste informovat zákazníky o svých službách, produktech nebo podpořit své nově spuštěné stránky zpětnými odkazy z obsahově relevantních textů? Dodejte nám stručný PR článek a zařídíme jeho vydání na desítkách českých PR serverů, které umožňují publikaci článků. Článek vám můžeme také napsat na míru podle dodaných podkladů. Doplňte do článku zároveň několik zpětných odkazů (nebo je tam doplníme my) a získáte zároveň množství nových zpětných odkazů. Zvýší se pozice vašich stránek ve vyhledávačích a následně také návštěvnost.

9. Publikace článků na známých médiích

Potřebujete zviditelnit firmu nebo konkrétní službu, výrobek atd.? Vhodným nástrojem, jak zvýšit povědomí a zájem, je pravidelná publikace článků na významných internetových portálech jako např. iDNES.cz, Centrum, TN.cz, Novinky.cz nebo DIIT.cz. Dokážeme Vám takové články připravit a zařídit ve zmíněných médiích jejich publikaci. Více o této službě čtěte na stránce o publikaci článků.

10. Příprava podpůrných mikrowebů (minisites)

Vedle psaní článků se specializujeme na optimalizaci stránek ve vyhledávačích (SEO). Dokážeme pro Vás navrhnout a připravit podpůrné weby, které např. podrobněji představí konkrétní výrobek nebo službu. Výhodou těchto stránek je nejen více prostoru, který lze tomuto výrobku/službě věnovat, ale také cenná podpora pro Váš hlavní web prostřednictvím odkazů z těchto stránek. Díky tomu budou Vaše hlavní stránky lépe vyhledatelné. Přináší to ještě jednu výhodu - ve vyhledávačích budete v souvislosti s tímto výrobkem/službou k nalezení hned se dvěma stránkami najednou. Zaberete tak víc prostoru a můžete oslovit více potenciálních zákazníků.

11. Optimalizace textů a webových stránek

Být úspěšný na internetu znamená být dobře vidět ve chvíli, kdy někdo hledá služby a výrobky, které nabízíte. Díky optimalizaci stránek a textů pro vyhledávače se k tomuto cíli můžete výrazně přiblížit. Jsme v této oblasti specialisté, optimalizujeme webové stránky a pomáháme úspěšně prodávat na internetu řadě významných společností. Chcete být na internetu a ve vyhledávačích také vidět? Obraťte se na nás.

Mám zájem o služby

Naším cílem je pomocí článků zvyšovat prodej a povědomí o výrobcích a službách našich klientů. Dobře napsaný článek toho řekne mnohem víc než banner!

Novinky

Za výsledky naší práce hovoří čísla

Od roku 2008 jsme vypublikovali přes 550 kvalitních článků na různých internetových médiích. číst dál »

Publikovali jsme sérii článků o vestavěném nábytku

Minulý měsíc jsme pro společnost Komandor připravili a publikovali sadu článků propagující moderní bydlení s ohledem na design a estetiku a šikovné vestavěné skříně. Jak se nám to povedlo? Můžete se podívat na těchto stránkách. číst dál »

další novinky

Chcete se o našich službách dozvědět víc? Přečtěte si přehled nabízených služeb.

Kontaktovat AZčlánky.

Média:

Média

Klienti:

Klienti