Ceník

Cena přípravy a publikace článků je závislá na velikosti zakázky a na volbě médií, kde všude se bude článek publikovat. Objednáte-li si větší počet článků, je cena publikace v daném médiu obvykle výhodnější.

Cena za přípravu a publikaci jednoho článku se může pohybovat od 750 Kč do 15 000 Kč:

  • od 750 Kč (jednoduchý článek na portálu, který má návštěvnost od 1000 – 50 000UN měsíčně)
  • od 5 000 Kč (plnohodnotný článek na větším médiu kolem 100 000 – 200 000 UN návštěv měsíčně
  • cca 10 – 15 000 Kč (velký článek na prestižním médiu od 300 000 UN návštěv měsíčně.)

Kontaktujte našeho obchodníka. Doporučí vám na základě svých zkušeností a podle Vaší představy o velikosti a intenzitě článkové kampaně vhodný rozpočet. Vysvětlí Vám vše, co vás bude zajímat. Následně se dohodnete na vhodných médiích. Naši redaktoři následně připraví obsahový koncept článků. U některých médií je možná publikace po jednom článku (většina malých a menších portálů.) U velkých médií je možnost publikace jen ve větších množstvích.

Spolupráce probíhá obvykle podle jednoho z těchto scénářů:

  • Tvorba a publikace článku „na klíč“
  • Klient na článku spolupracuje s redakcí
  • Klient dodá hotový článek, redakce článek upraví a publikuje

Podobnosti o jednotlivých typech spolupráce najdete na stránce vzorové typy spolupráce.

Chcete článek na stejné téma vydat ve více médiích?

Není problém. Připravíme jednu hlavní verzi článku a do dalších médií ji vždy vhodně upravíme tak, aby nebyla stejná. Zaplatíte tedy tvorbu jednoho článku, u dalších modifikací pak už jen čas potřebný na úpravu (cca 1h.).

Levné a jednoduché X dražší a prestižní články

Máte omezený rozpočet nebo naopak chcete publikovat ve známém a prestižním médiu, aby Váš článek vidělo co nejvíce lidí? Vyberte si podle Vašich finančních možností. Obojí zvládneme.

Publikace levných článku na menších médiích vyjde několikrát levněji, nelze od ní ale očekávat desetitisíce čtenářů a prokliků na stránky. Pokud se však články připraví chytře a rozmístí namísto jednoho prestižního média na 5 menších, lze dosáhnout zajímavého výsledku i s omezeným rozpočtem.

Výhodou dražších článků publikovaných na známých médiích je vedle větší čtenosti také jistá prestiž, kterou článek publikací získá. Větší rozpočet na přípravu článku s sebou přináší také vyšší kvalitu a novinářskou úroveň článku.

Efektivita článku se liší podle typu média a tématu článku

Cena za přečtení článku se pohybuje dle vybraného média a kvality textu a atraktivnosti tématu od 2Kč – 19Kč za jedno přečtení (bez nákladů na přípravu článku).

Domluvit publikaci článků v médiích

Naším cílem je pomocí článků zvyšovat prodej a povědomí o výrobcích a službách našich klientů. Dobře napsaný článek toho řekne mnohem víc než banner!

Novinky

Za výsledky naší práce hovoří čísla

Od roku 2008 jsme vypublikovali přes 550 kvalitních článků na různých internetových médiích. číst dál »

Publikovali jsme sérii článků o vestavěném nábytku

Minulý měsíc jsme pro společnost Komandor připravili a publikovali sadu článků propagující moderní bydlení s ohledem na design a estetiku a šikovné vestavěné skříně. Jak se nám to povedlo? Můžete se podívat na těchto stránkách. číst dál »

další novinky

Chcete se o našich službách dozvědět víc? Přečtěte si přehled nabízených služeb.

Kontaktovat AZčlánky.

Média:

Média

Klienti:

Klienti