Články jsou dobrá alternativa k neefektivním bannerům

Kvalitní reklama na internetu nemusí stát statisíce! Štve Vás, že utrácíte desítky (stovky) tisíc korun za bannerovou reklamu, která buď skoro nejde vidět, přivede na web málo lidí, nebo jsou tyto návštěvy nekvalitní a ihned Váš web opustí? Zkuste místo toho pravidelně psát a publikovat o svých službách a výrobcích čtivé a zajímavé články. Když do textu vhodně umístíte odkazy na své stránky, získáte navíc řadu dobře měřitelných kvalitních návštěvníků.

Pravidelná publikace článků také výrazně zvyšuje povědomí o značce nebo výrobku. Hodí se pro dlouhodobé budování image. Jeden příklad z naší praxe – už cca měsíc po publikaci prvních článků (s frekvencí 1- 2 články týdně) se zvyšuje počet vyhledávání názvu nebo výrobku společnosti ve vyhledávačích o 10 - 15%. Jednoduše se tento trend dá sledovat ve statistikách Google Analytics. Pokud se v pravidelné publikaci pokračuje, procento dál roste a ve finále může představovat až 30% nárůst.

Vedle okamžitého přínosu v podobě návštěv, které se skrz odkazy z článku přímo prokliknou na Váš web, jde o druhý významný benefit. Ne všechny články musí být okaté PR, které čtenář pozná už podle titulku. Takové chtít číst nebude. Naši redaktoři se zaměřují především na kvalitu textu a připravují zajímavé články, které si čtenáři rádi přečtou. Články přinášejí ještě jeden nezanedbatelný efekt - společnosti, které jsou vidět v médiích, se mohou těšit větší důvěře ze strany zákazníků.

Mluví za nás zkušenost

Od roku 2007 jsme publikovali přes 450 kvalitních článků v různých internetových médiích (např. Novinky, Centrum, TN.cz, Blesk, Dromedar.sk, iDNES, iHNed, Zena-in, DIIT atd.). Dohromady naše články zaznamenaly přes 4 000 000 přečtení. Témata článků byla různá – od cestování přes vzdělávání, IT, bydlení až po problematiku záchrany dat. Tým našich redaktorů se neustále rozvíjí a zdokonaluje. Není pro nás problém připravit čtivý článek na libovolné téma.

Vyzkoušejte, jaké to je být vidět. Kontaktujte nás a připravme spolu několik zkušebních článků. Uvidíte, že se Vám to zalíbí.

Naším cílem je pomocí článků zvyšovat prodej a povědomí o výrobcích a službách našich klientů. Dobře napsaný článek toho řekne mnohem víc než banner!

Novinky

Za výsledky naší práce hovoří čísla

Od roku 2008 jsme vypublikovali přes 550 kvalitních článků na různých internetových médiích. číst dál »

Publikovali jsme sérii článků o vestavěném nábytku

Minulý měsíc jsme pro společnost Komandor připravili a publikovali sadu článků propagující moderní bydlení s ohledem na design a estetiku a šikovné vestavěné skříně. Jak se nám to povedlo? Můžete se podívat na těchto stránkách. číst dál »

další novinky

Chcete se o našich službách dozvědět víc? Přečtěte si přehled nabízených služeb.

Kontaktovat AZčlánky.

Média:

Média

Klienti:

Klienti