Oslovte tisíce čtenářů, články jsou k nalezení pořád!

Peníze investované např. do bannerové reklamy mají krátkodobý efekt. Garantované zobrazení se rychle vyčerpá a banner za desítky tisíc korun navždy zmizí. Chcete znovu? Zaplaťte! Články oproti tomu zestárnou v jednotlivých rubrikách daného média postupně, ale nikdy nezmizí natrvalo. Pokud bude dané médium existovat, budou vždy dohledatelné v archivu. Druhá výhoda – jsou viditelné i pro vyhledávače, takže si je najde kdokoliv bude hledat klíčová slova obsažená v článku.

Průměrný článek dokáže oslovit tisíce čtenářů. Vybíráme a k publikaci svým klientům doporučujeme pouze taková média, kde toho lze dosáhnout. Díky naší dlouhodobé spolupráci s jednotlivými médii víme, jak má článek vypadat a jak ho napsat tak, aby oslovil danou čtenářskou obec média. Stačí, když spolu s námi vymyslíte témata článků a rozsah kampaně a o všechno ostatní se postará náš tým. Vhodně do článku také zapracujeme zmínky o vaší firmě nebo produktu, případně navrhneme jiný způsob, jak z článku získat žádané návštěvy na váš web.

Výhodou článků je, že zůstávají v archivu

Vyberete-li si k publikaci větší a hodně navštěvované médium, vydané články na něm budou přinášet ovoce i dlouho po vydání. Životnost běžného článku se v závislosti na médiu a aktivitě v rubrice, ve které vyjde, pohybuje v řádu dní. Článek postupně stárne tím, že v rubrice vycházejí nové a nové články. Po vyřazení z hlavní stránky se ale přesune do archivu, kde zůstane k dohledání.

Najdou si ho také vyhledávače jako Seznam nebo Google. Článek tak získává postupem času další a další čtenáře. V horizontu např. jednoho roku po vydání se může celková čtenost článku zvednout o 10 - 20%. Výhodou je, že si článek takto získá už jenom ty čtenáře, kteří o dané téma opravdu stojí (protože si ho aktivně vyhledávají). Kvalita přiváděné návštěvnosti a potenciál nějaké objednávky se tak s časem zvyšuje. A co je nejlepší? Už za to nic neplatíte! Dokáže tohle bannerová reklama? Díky odkazům v textu pak takové články mají i velký přínos pro SEO. Čím častěji a na různorodějších médiích publikujete, tím silnější je podpora.

Vyberte si, co chcete komunikovat

  • blíží se vaše hlavní sezona a chcete na sebe více upozornit?
  • potřebujete propagovat novinku v portfoliu nebo nově zaváděnou službu?
  • chcete zvýšit obecné povědomí o své značce a výrobcích?
  • chcete pomocí odborných článků zlepšit svou reputaci v oboru?

Těch možností je samozřejmě mnohem víc. Kontaktujte nás a připravíme spolu tematický plán.

Naším cílem je pomocí článků zvyšovat prodej a povědomí o výrobcích a službách našich klientů. Dobře napsaný článek toho řekne mnohem víc než banner!

Novinky

Za výsledky naší práce hovoří čísla

Od roku 2008 jsme vypublikovali přes 550 kvalitních článků na různých internetových médiích. číst dál »

Publikovali jsme sérii článků o vestavěném nábytku

Minulý měsíc jsme pro společnost Komandor připravili a publikovali sadu článků propagující moderní bydlení s ohledem na design a estetiku a šikovné vestavěné skříně. Jak se nám to povedlo? Můžete se podívat na těchto stránkách. číst dál »

další novinky

Chcete se o našich službách dozvědět víc? Přečtěte si přehled nabízených služeb.

Kontaktovat AZčlánky.

Média:

Média

Klienti:

Klienti